אמרו עלינו ש...

ר.ל

מזה מספר שנים שאני בטפולו של גיל, הן כפיזיותרפיסט והן כמאמן כושר לשביעות רצוני המלאה. גיל איש מקצוע מעולה, בעל ידע רב וחשוב לא פחות אדם מקסים. כל הצוות שאיתו אדיב וחביב

א.ק

אני בת 63, הגעתי לגיל בעקבות אבחון של דלקת מפרקים. לא יכולתי לבצע פעולות בסיסיות.  עבדנו על חיזוק שרירים, הפעלת כוח,  גמישות, תנועה ופעילות אירובית. 

זאת בנוסף לטיפול התרופתי שקיבלתי שיפרו את מצבי פלאים. איכות החיים השתפרה. הייאוש נעלם. היום אני ממשיכה בטיפול בקליניקה לשמר את הקיים ובמקביל לטפל בבעיות נוספות שהתגלו- הפעם שחיקת סחוס בברכיים. הטיפול אישי , מסור, אכפתי, קשוב ויצירתי . אני משוכנעת שאלמלא הטיפול לו אני זוכה, זוכה במלוא מובן המילה, מצבי הפיזי היה בכי רע.

א.ד

הגעתי לאיה בעקבות המלצות חמות של נשות מקצוע ומטופלות עבר. הכרתי אישה מקצועית, יסודית ומעמיקה, אך גם מסבירת פנים, חייכנית ומלאת הומור.  הבדיקות והטיפול מצריכים רגישות גבוהה שאיה ניחנה בה, יכולת הכלה ואמפתיה, הבנה למידת האינטימיות ולכך שבאופן מקביל – האזורים הרגשיים ננגעים יחד עם האזורים הגופניים. לתחושתי, איה מצליחה לעשות כל זאת תוך יצירת קשר נעים, מכבד ומאפשר. ממליצה בחום.